Právě si prohlížíte 3 roky na WOGu!

3 roky na WOGu!

  • Autor příspěvku
  • Příspěvek byl publikován26.3.2017
  • Rubriky příspěvkunovinky

Už to jsou 3 roky co MOR začal hrát na projektu WOG. Jako první se k tomuto projektu dostal Orracle, který se také snažil udělat podobný mezinárodní herní projekt. S nastavením serveru a technickou správou mu tehdy pomáhal Almost z týmu [A+], který na přelomu března a dubna roku 2014 pozval Orracla na WOG, aby se podíval, jak to u nich funguje. Asi po jednom měsíci začali na WOGu hrát Orracle, Panther a Reaper, jako herní hosti týmu [A+]. Na začátku léta už MOR hrál na projektu WOG, jako cca 5-6 členný tým. V tu dobu jsme byli pouze hosti, kteří si mohli vzít volné sloty, které zbyly po slotování členů, a většinou jsme se připojili k nějakému jinému týmu, který měl dlouhovlnnou vysílačku a tudíž i spojení s hlavním velením.

Zhruba před 2 roky jsme byli zařazeni mezi týmy pravidelné rotace a tím pádem jsme na WOGu začali naplno účinkovat sami za sebe. Od této doby máme na WOGu v každé misi zarezervované místo zhruba pro 12 lidí s tím, že zabíráme celé odřady s SQL (velitel s DV), komunikujeme přímo s hlavním velením (щтаб), můžeme si brát techniku, snipery, minomet a podobně.

Od loňského roku MOR na WOGu už i pravidelně velí celé straně – jako štáb. Je to největší úspěch jakého lze na tomto projektu dosáhnout, a MOR si ho cení o to více, že je jediným plnohodnotným členem který nemá ruštinu jako rodný jazyk a přesto dostal tuto možnost.