Hledáme hráče, kteří s námi budou pravidelně hrát, budou mít ochotu se zlepšovat a
budou schopni se poučit ze svých chyb.

Základní informace o klanu:

– MOR Czechoslovak je stále aktivní herní klan působící na CZ / SK scéně již od roku 2006 a to v oblasti TvT her na Armed Assault (Arma).

– V klanu vždy upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou, a proto se snažíme mít vždy cca 10 až 15 hráčů.

– Hrajeme s lidmi po celém světě, nejčastěji z Evropy, Ruska a Jižní Ameriky.

– Primárně hrajeme na Ruském projektu WOG (komunita o velikosti cca 300 lidí), na kterém hrajeme pravidelně každý týden v pátek a sobotu.

– CCA 2X do měsíce se také účastníme her na Francouzském projektu OFCRA.

(není nutno umět Rusky, či Anglicky, komunikaci s okolními týmy vždy obstará velitel oddílu / SQL)

– Všechny hry hrajeme formou TvT. (team versus team = například 80 vs 80 hráčů rozdělených do oddílů, které jsou podřízené štábu / HQ)

– Hry nám nekazí nereálné AI jednotky, které vidí skrz keře a trávu, které neznají potlačovací palbu a je jim jedno že zemřou. Naopak hrajeme proti lidem, kteří nepočkají, až si rozmyslíte každý váš krok, doplníte si výzbroj a zavoláte jim, že mohou zaútočit.

– V našem klanu nehrajeme MIL-SIM, za odehrané mise nerozdáváme žádné odznaky a nezaměřujeme se na striktní používání armádních taktik a postupů.

– Primárně se zaměřujeme na reálnost, pocit a celkový požitek z boje a to z hlediska kooperace s ostatními týmy, reálné fyziky (balistika / hit system), pokročilého medického systému, různorodosti bojového vybavení a techniky. Celkově se zaměřujeme na vše, co může hru udělat obtížnější a zároveň reálnější.

.

Co hrajeme?

Arma 3:

– Lidé v našem klanu hrají mnoho různých her ovšem jako klan jsme zaměřeni pouze na hraní Arma 3.

– Arma 3 hrajeme hlavně s ACE, Task Force, RHS, CUP Terrains a dalšími herními módy, které do hry vnáší realitu a nový obsah.

– Počítejte s tím, že Arma 3 + addony mají velikost kolem 90 GB

– Více informací o konkrétních akcích naleznete v herním programu, případně v informacích. V případě zájmu vám vše vysvětlíme na TS.

.

Na jakou obtížnost hrajeme?

– Na všech hrách hrajeme z pohledu první osoby, na jeden život, bez zaměřovacích křížů, případně pomocného HUDu a podobných pomůcek.

– Všechny projekty, kde hrajeme, využívají addony, které do hry vnáší reálný medický systém, balistiku, komunikaci pomocí vysílaček (TFAR) atd.

– V misích se téměř vždy využije celý herní prostor, přičemž se v podstatě hraje na všech oficiálních i neoficiálních mapách které jsou k dispozici.

– Ve hrách se setkáte s veškerou reálnou dostupnou armádní technikou, zbraněmi a ostatními bojovými systémy, nikoliv s tím, co má základní Arma 3.

.

Podmínky pro vstup do MOR Czechoslovak:

1. Vlastnit originální kopii hry Arma3 + DLC Apex a Contact (vlastnit DLC není podmínkou, ale výhodou).

2. Být komunikativní člověk, který je schopný hrát v týmu (rádiová komunikace, kooperace na bojišti, poslouchat rozkazy atd…).

3. Být aktivní (pravidelně: sledovat fórum, chodit na TS a účastnit se oficiálních her alespoň jednou týdně).

Jestliže se nebudete moct po určitou dobu účastnit žádných her, tak napíšete do topicu neaktivita, od kdy, do kdy budete neaktivní…

4. Musíte souhlasit s pravidly a používat jednoslovní přezdívku, která bude na MOR stránkách, TS a v Armě stejná.

5. Proto, aby jste se s námi mohli účastnit oficiálních her, musíte úspěšně splnit povinný základní výcvik a výcviky s ním spjaté.

6. Minimální věk pro přijetí je 17 let.

.

Jaké informace uvést do přijímacího formuláře?

Uveďte všechny informace, které uznáte za vhodné. Věty typu „Zkušenosti mám.“  atd. jsou pro nás naprosto bezvýznamné. Pokud s tímto typem her nemáte žádné zkušenosti, tak klidně uveďte věci, které jste v Armě zatím nedělali nebo uveďte podobné hry, se kterými zkušenosti máte.

Ukázkové vyplnění přijímacího formuláře: >odkaz<.

– Po vyplnění přijímacího formuláře se podívejte do svého e-mailu, kde naleznete další informace.

– Každá přihláška platí pouze po dobu 2 týdnů, pokud s námi do té doby nezačnete aktivně hrát tak vás automaticky budeme brát jako neaktivní.

.

Přijímací formulář:

  • [contact-form-7 id=“12441″ title=“Kontaktní formulář“]