Právě si prohlížíte Arma 2: Vánoční závod 2015

Arma 2: Vánoční závod 2015

  • Autor příspěvku
  • Příspěvek byl publikován22.12.2015
  • Rubriky příspěvkunovinky

Po několika letech pauzy hodláme vrátit OFP/Arma komunitu zpět ke každoroční vánoční tradici, jíž byl vánoční závod, který se kdysi konal každé Vánoce, především v Operation Flashpoint.

Závod bude nahrán na náš server již na Štědrý den, avšak oficiálně proběhne 28.12. od 19:00 na serveru MOR klanu. Mise je připravena až pro padesát závodníků.

Stejně jako poslední Arma 2 závod se pojede i tento s vozem Mitsubishi Lancer Evolution IX. Dokonce i trasa zůstává stejná. Start je na letišti v severozápadní části Černarusi a cíl je ve vesnici Tulga, která se nachází na jihovýchodě.
Z důvodu velkého počtu jezdců budou starty probíhat jednotlivě. Hráč může odstartovat, kdykoli se mu zachce, a má pokusů tolik, kolik jich do konce hry stihne. Závod bude trvat jednu hodinu. Průměrná doba projetí dráhy je deset minut.

Je zakázáno se pohybovat na hlavní ranveji, kde probíhá začátek závodu a jakkoli úmyslně blokovat trasu ostatním závodníkům. Rovněž není povoleno projíždět zkratkami, které vás stejně nakonec pošlou o nějaký kus zpět.

Pokud poškodíte své vozidlo, stačí z něj vystoupit, a do pěti vteřin se opraví a doplní se mu palivo. Stejně tak budou ošetřena i vaše zranění způsobená nehodou. V případě, že bude vozidlo převráceno, budete muset jet závod od začátku.

Napsal Qinetix – 22.12.2015 – 07:03: