Ukázka vyplněného přijímacího formuláře:

Mám zájem se stát členem MOR Czechoslovak a s pravidly souhlasím.

Herní nickname:

Kubajs21

URL odkaz na tvůj Steam profil:

https://steamcommunity.com/id/kubajs21/

E-mail:

[email protected]

Můj věk:

22

Vlastním originální hru:

Arma 3

Mé zkušenosti s hraním her v oblasti: Operace Flashpoint, ARMA, Dayz, …:

Operaci Flashpoint jsem zkusil jako malé dítě ale jinak s ní žádné zkušenosti nemám. Arma sérii jsem začal hrád díky módu DayZ, kvůli kterému jsem si koupil Armu 2 cca před 7-mi lety. Armu jsem vždy hrál spíše v PvP režimu, s ovládáním AI jednotek a celkově hraní s AI jednotkami nemám moc zkušeností (jediná zkušenost s AI jednotkami je kampaň z Army 2 a Army 3). Armu 3 vlastním již asi 4 roky .

Momentálně hraji hlavně Armu 3, na které mám odehráno již přes 500 hodin. Co se týče zkušeností tak umím bez problému střílet se zbraněmi, které nemají optiku, střelba z odstřelovacích pušek mi také nedělá problém. Už jsem hrál s ACE módem, takže znám pokročilý medický systém, střelbu z protitankových raketometů a pokročilou balistiku. Mám zkušenosti s řízením pásové techniky a s pilotováním přepravních vrtulníků.

Co od vás očekávám?:

Hledám tým, se kterým bych si mohl zahrát pořádné realistické bitvy, které se neomezují na mapy o velikosti Call of Duty, nebo Battlefieldu. Něco, kde bude volnost pohybu, kterou Arma poskytuje a smysluplné využití vojenské techniky a zbraní v boji.

Můj, dotaz, zpráva, cokoliv…:

Koukal jsem, že módy, se kterými hrajete mají 40 GB, takže mi bude nějakou dobu trvat, než je všechny stáhnu.